بازی Mac بسیار طولانی پیش رفته است و بازی های بیشتر و بیشتری به طور پیش فرض از آن پشتیبانی می کنند. بازی های قدیمی ممکن است با مشکل روبرو شوند. MacOS جدیدی به نام Catalina در این ماه عرضه می شود و به طور پیش فرض از برنامه های 32 بیتی پشتیبانی نمی کند. همانطور که پائولو پدرکینی ، سازنده بازی در توییتر خاطرنشان می کند ، این شامل نه فقط بازی های قدیمی بلکه اساساً هر چیزی است که قبل از بروزرسانی 5.5 در سال 2016 با یونیت ساخته شده است.

 

هفته آینده من می خواهم یک راهنمای در مورد زنده نگه داشتن بازی های فلش قدیمی را برای شما ارسال کنم. پرونده های SWF را می توان در فایلهای اجرایی (پروژکتورهای با نام مستعار) بسته بندی کرد اما Adobe این عملکرد را قبل از انتقال به 64bit غیرفعال کرد. این تنها راه حل است: https://t.co/ZvBdsuJDgk اینجا بهمراه من می رود . 3 سپتامبر 2019

البته توسعه دهندگان می توانند بازی های خود را به روز کنند تا 64 بیتی سازگار باشند ، اما این همیشه ممکن نیست - خواه به دلیل استودیویی که باعث شده دیگر وجود نداشته باشد یا مقرون به صرفه نباشد. جیک بیرکت از بازی های Grey Alien می گوید: "ممکن است به همین دلیل بازی دیگری را در مک منتشر نکنم."

یک مشکل مشابه روی برنامه های iOS تأثیر می گذارد ، که غالباً از بین می روند زیرا هزینه به روزرسانی آنها برای هر آیفون جدید مخصوصاً برای استودیوهای کوچک که دارای فروشگاه گسترده ای هستند ، ضروری می شود.

MacRumors فرایند بررسی اینکه آیا برنامه تحت کار کاتالینا متوقف خواهد شد را توضیح می دهد ، که بدیهی است بر انواع برنامه ها و همچنین بازی ها (به عنوان مثال Adobe's Lightroom) و حتی انواع فایل ها تأثیر می گذارد.

قبل از اینکه کسانی که به ویندوز می چسبند بیش از حد خود را پر کنند ، هیچ قولی برای سیستم عامل مایکروسافت وجود ندارد که از نسخه های 32 بیتی در نسخه های آینده پشتیبانی کند. بنابراین این چیزی است که باید منتظر آن باشیم.

 

منبع: 

pcgamer


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها