Splinter Cell: Blacklist هفت سال پیش منتشر شد و طرفداران ماجراهای مخفیانه سام فیشر از آن زمان تاکنون برای ورود جدید در سری Ubisoft دست به دست هم داده اند. شخصیت قهرمان gruff در Ghost Recon: Waldlands Wald با بازیگر صداپیشه Michael Michael Ironside ظاهر شد و Fisher نیز در اوایل سال جاری در E3 به عنوان بخشی از یک بازی موبایل با نام Tom Clancy's Elite Squad ظاهر شد.

اکنون ، ممکن است GameStop به تازگی سهواً فاش کرده باشد که ورود جدیدی در سری Splinter Cell در راه است. یک کاربر Reddit لیست جدیدی را برای عینک های ماکت سام فیشر کشف کرد که برای پیش سفارش در سایت خرده فروشان موجود است. در توضیحات آمده است: "برای اولین بار از زمان معرفی Splinter Cell در سال 2002 ، پس از نه عنوان برتر AAA + و با انتشار 10مین نسخه در افق ، این اولین فرصت شما برای داشتن امضای سام فیشر فوق العاده بالا با فرکانس سونار است. عینک. "


نسخه 10 در افق؟ شاید این فقط یک اشتباه صادقانه از طرف GameStop باشد که احتمالاً Splinter Cell در راه است ، یا شاید چیزی بسیار بیشتر از این باشد. با توجه به آنچه ارزش دارد ، اکنون لیست با هدایت پیوند به صفحه "دسترسی ممنوع" حذف شده است. همچنین زمان کنجکاوی برای انتشار یک جفت عینک جدید از ماکت - برای انتشار در ماه نوامبر - زمانی که Splinter Cell برای چند سال بخشی از واژگان بازی نبوده است ، منتشر شده است.

مدیر عامل Ubisoft ، ایو گیلموت اخیراً انتظار برای یک بازی جدید Splinter Cell را توضیح داد. گیلموت گفت: "وقتی شما یک بازی را ایجاد می کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که با چیزی روبرو خواهید شد که به اندازه کافی متفاوت از آنچه که قبلاً انجام داده اید ، متفاوت خواهند بود." "آخرین باری که ما Splinter Cell را انجام دادیم ، فشار زیادی از طرف طرفداران وجود داشت که می گفتند" آن را تغییر ندهید ، این کار را نکنید ، این کار را نکنید. " بنابراین برخی از تیم ها مایل به کار روی برند بودند.


وی افزود: "اکنون مواردی وجود دارد و بعضی از افراد که هم اکنون به دنبال برند هستند ، از مارک مراقبت می کنند. در یک لحظه چیزی خواهید دید اما من بیش از این نمی توانم بگویم." "همچنین به دلیل Assassin's Creed و همه مارک های دیگر ، مردم می خواستند بیشتر روی آن مارک ها کار کنند. بنابراین باید آنچه را که دوست دارند انجام دهند را دنبال کنیم."

در خبرهای دیگر مربوط به Tom Clancy Ubisoft ، بسته آخر هفته بتای Ghost Recon Breakpoint آغاز می شود و GameSpot تمام جزئیات را در اختیار دارد. این شرکت همچنین سرویس اشتراک جدید خود ، Uplay + را راه اندازی کرد ، اما بدون سهم خود از مشکلات دندانپزشکی.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها